Bayan Uyarıcı Afrodizyaklar


Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
48 Hours Cinsel Performans ve İstek Arttırıcı Kahve
48 HOURS CİNSEL PERFORMANS VE İSTEK ARTTIRICI KAHVE Hem erkekler hemde bayanlar içi..
22.00TL
KDV Hariç: 22.00TL
48 Hours Plus Çay
48 Hours Cinsel Performans ve istek arttırıcı çay. Cinsel istekler tutkulu duyguları ate..
25.00TL
KDV Hariç: 25.00TL
AVİCENNA Kapsül
AVİCENNA Kapsül   Yoğun ve yorucu çalışıyor kendimize yeterince vakit ayırm..
21.60TL
KDV Hariç: 20.00TL
Bayan Sosyete Hapı Azdırıcı Uyarıcı 2 Adet Hap
Bayan Sosyete Hapı Azdırıcı Uyarıcı 2 Adet Hap. Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan ci..
30.00TL
KDV Hariç: 30.00TL
Blue Demon Bayan Azdırıcı Afrodizyak Damla
Blue Demon Bayan Azdırıcı Afrodizyak Damla; Eğer Cinsel problemleriniz varsa cinsel..
52.92TL
KDV Hariç: 49.00TL
Blue Drops Bayan Uyarıcı Damla 15 ml.
Blue Drops Bayan Uyarıcı Damla 15 ml.  Ürünümüz bayanların gönül rahatlığıyla kulla..
59.00TL
KDV Hariç: 59.00TL
CABS Espanyols Volar Bayan Azdırıcı Afrodizyak Damla 20 ml.
Ürünün özellikleri nelerdir ? Afrodizyak etkili ürünlerin kullanımı çiftlerin cinse..
49.00TL
KDV Hariç: 49.00TL
CABS Musele Bayan Azdırıcı Afrodizyak Damla 20 ml.
CABS Musele Bayan Azdırıcı Afrodizyak Damla 20 ml. CABS Musele Bayan Azdırıcı ve Af..
55.00TL
KDV Hariç: 55.00TL
CABS Potioon Bayan Uyarıcı Damla
Cabs Potioon Bayan Uyarıcı Damla Potioon Damla, bilimsel olarak tasarlanan bay  ve bayan..
49.00TL
KDV Hariç: 49.00TL
CABS Sfliege Bayan Azdırıcı Afrodizyak Damla 20 ml.
CABS Sfliege Bayan Azdırıcı Afrodizyak Damla 20 ml. Günlük hayatın tüm stresi karmaşası endiş..
59.00TL
KDV Hariç: 59.00TL
Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla
Cantharis D6 Bayan Azdırıcı Damla  İnsan hayatında bazı dönemlerde cinsel fonksiyonlarda..
45.00TL
KDV Hariç: 45.00TL
Clitoria Cream
CLİTORİA CREAM Yapılan araştırmalar kadınların üçte birinin hayatı boyunca hiç orgazm olamadı..
106.92TL
KDV Hariç: 99.00TL

Bayanları cinsel açıdan uyarmanın birçok değişik yöntemi mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de afrodizyaklardır. Muhtelif afrodizyak çeşitleri mevcuttur. Bizde de toz, damla, kahve ve hap şeklinde afrodizyak çeşitleri bulunmaktadır. Bayanlar bu uyarıcıları istedikleri şekilde alabilirler. Önemli olan hangi şekilde daha rahat kullanabilecekleridir. Hap formunda kullanabilecek olanlar hap şeklindeki afrodizyak ürünlerimizi kullanabilirler.

Partnerinin farkında olmasını istemeyenler damla şeklinde olanını kullanabilirler. Damlalarımız şeffaf ve kokusuz olarak üretilmişleridir. Kahve şeklinde olanlarda gerçekten kahve içiyor hissine kapılırken bir yandan da uyarıcı etkisine maruz kalırsınız. Toz şeklinde olan afrodizyak çeşitlerimiz ise yemeğin içerisinde kullanmayı tercih edenler için idealdir. Bayan uyarıcı ürünlerimizin tamamı formu ne olursa olsun aynı tesiri göstermektedir. Kullandığınız formun ne olduğu etki açısından hiç fark etmez. Hepsi aynı etkiyi göstermektedir.

Etkileri; Bu ürünlerimizin tamamı afrodizyaklar grubunda olup hepsi cinsel açıdan uyarılmayı sağlamaktadır. Cinsel uyarılmalara tepki veremeyenler için idealdir. Bu şekilde cinsel uyarılara çok hızlı cevap verebilirsiniz.

Faydaları; Bu ürünlerin en büyük faydası cinsel hayatınızı hızlı bir şekilde düzene sokmasıdır. Ayrıca bu güne kadar olmadığı şekilde orgazm olabileceksiniz. Bu da hayatın size dayattığı streslerden arınmanızı sağlayacaktır. Böylece psikolojik olarak da rahatlama yaşayacaksınız. Yaşantınızdaki değişimleri gördüğünüzde bu cinsel uyarıcıların ne kadar çok işe yaradığını yaşayarak öğrenmiş olacaksınız.

Bu kategoride ki ürünler cinsel soğukluk başta olmak üzere cinsel birleşmeler de yaşanacak sıkıntılardan dolayı oluşabilecek rahatsızlıklara karşı yardımcı tedavi yöntemi olarak kullanılabilir. Stressiz cinsel ilişki kuramamaktan dolayı çocuğu olamayan insanlar bulunmaktadır. Ya da isteksiz sevişmelerden kaynaklı boşanmalar bulunmaktadır. Bunların hiç birisi çok kişinin aklına gelmeyen dolaylı olarak ortaya çıkan tedavilerdir. Yani ürünlerin tedavi edici özellikleri diye düşünürken çok sığ bakmamak gerekmektedir. Çünkü bu ürünlerin asıl tedavi edici özellikleri dediğimiz gibi  yalnızca cinsel ilişki ile alakalı değil asıl cinselliği doyasıya yaşayamamanın verdiği sıkıntıları gidermesidir.

Ürünlerden en uzun tesir göstereni hap formunda olanıdır. En hızlı tesirini gösterenler damla ve kahve formunda olanlardır. Tozlar ise hap ile diğer ürünler arasında bir hızla tesirini göstermektedir.

Bu ürünlerimizi diğer bir özelliği ise yüzde yüz bitkisel olmalarıdır. Hangi formda alırsanız alın tüm ürünlerimiz bitkiseldir. Birçok bitkinin özünün karışımından elde edilerek formüle edilmişlerdir.  Bayan cinsel uyarıcılarımız dünyanın dört bir yanındaki bayanlar tarafından güvenle kullanılmaktadır. Bu ürünler dünyanın her yanında kullanılıp olumlu geri bildirimler alınmıştır. Biz de bu olumlu geri bildirimlerden haberdar olduktan sonra bu ürünleri sizin için Türkiye'ye ithal ettik. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz bizim bayanlarımızın dünyanın diğer bayanlarından nesi eksik hiç bir şeyi. Bunun bilinciyle bundan sonra Türkiye'deki bayanlarında istedikleri gibi sevişebilecekleri istedikleri dozda sevişebilmeleri için bu ürünleri getirttik.

Artık keyifli sevişmeler yaşayabilmeniz siz bayanların ellerindedir. Cinsellikten ne kadar keyif almak istiyorsanız bu ürünlerimizden o kadar kullanıyorsunuz. Daha sonra da hayatınızda hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu olabiliyorsunuz. Unutmayın bizim için önemli olan sizin mutluluğunuzdur.

www.afrodizyak.com.tr © 2015
Tüm Hakları Saklıdır.