Geciktirici Ürünler


Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Adam and Eve Delay Geciktirici Sprey
Adam and Eve Delay Geciktirici Sprey. Erken boşalma,erkeklerin 60%’ından fazlasını ve dolayıs..
39.00TL
KDV Hariç: 39.00TL
Anal eXXtreme Spray
ANAL eXXtreme SPREY   Cinsel sağlık ürünleri konusunda Fransa ve dünyada haklı bir ş..
70.20TL
KDV Hariç: 65.00TL
Bolt Geciktirici Hap 10 Adet
Bolt geciktirici hap  Erkeğin her zaman cinselliğe düşkün olduğu bilinen bir gerçek..
53.00TL
KDV Hariç: 53.00TL
CABS Geciktirici Sprey
CABS GECİKTİRİCİ SPREY              Ca..
50.76TL
KDV Hariç: 47.00TL
Cabs Spray For Men
..
39.96TL
KDV Hariç: 37.00TL
Cialis Demir Kutu
Cialis Demir Kutu Erkeklerin yaşadığı cinsel sorunlara yönelik piyasaya sürülmüş olan onlarca..
54.00TL
KDV Hariç: 50.00TL
CoolMann Delay Gel (Geciktirici Jel)
CoolMann Delay Gel  Coolmann Delay Gel bitkisel bir ürün olup erken boşalma problemi yaş..
59.40TL
KDV Hariç: 55.00TL
Delay Shark 25000 Geciktirici Sprey
DELAY SHARK 25000 GECİKTİRİCİ SPREY Cinsel ilişkinin uzun süreli olması partnerlerin ili..
54.00TL
KDV Hariç: 50.00TL
Delay Shark 48000 E-Vitaminli Geciktirici Sprey
Delay Shark 48000 E-Vitaminli Geciktirici Sprey Günümüzde cinsellikte en büyük sorunlardan b..
45.00TL
KDV Hariç: 45.00TL
Dexatrim Max Performans Arttırıcı Uyarıcı Tablet 6 Adet
   Dexatrim Max Performans Arttırıcı Uyarıcı Tablet 6 Adet    &nb..
42.12TL
KDV Hariç: 39.00TL
Dolfin Geciktirici Kalem Sprey
DOLFİN GECİKTİRİCİ KALEM SPREY          &nb..
37.80TL
KDV Hariç: 35.00TL
Eros Geciktirici Krem
Eros Geciktirici Krem ..
35.00TL
KDV Hariç: 35.00TL

Günümüzde insanların cinsel yönden yaşadıkları en büyük problem erken boşalmadır. Bayanlara nazaran baylarda daha çok görülen bu istenmedik durum için baylar oldukça muzdarip durumdadırlar. Bayların % 70 ine yakın kısmı erken boşalmaktan muzdarip durumdadırlar. Erken boşalma  cinsel anlamda bu kadar kurtulmak istenen bir durumdur. Bu anlamda cinsel sağlık ürünleri geliştirilmiş bulunmaktadır. Cinsel ilişki anında erken boşalan taraf kendini tatmin etmiş olur ancak orgazm olmanın keyfini doyasıya yaşayamaz. Bu bakımdan erken boşalma cinsel ilişki için asla iki taraflı mutluluğu getirmez.

Çiftler seks yaşantısında orgazm olmanın keyfini doyasıya yaşamak istemektedirler. Bu anlamda sitemizde bulunan tüm geciktirici ürünler doğal olup sağlık bakanlığı onayları bulunmaktadır. Krem jel kapsül tablet damla şeklinde üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimiz sizlerin cinsel anlamda karşılaşabileceğiniz problemleri önlemek maksadı ile üretilmiş ürünlerdir. Bu ürünlerin tamamı doğal afrodizyak etkili ürünler olduğundan sizlerin cinsel dürtülerinizi harekete geçirmektedir. Bu anlamda doğal afrodizyak olan bu ürünlerin kesinlikle sağlığınızı bozucu bir etkisi yoktur. Sitemizde bulunan tüm geciktirici ürünler dermotolojik olarak test edilmiştir. Hem bayanlar hem de baylar için geliştirilmiş cinsel sağlık ürünleri yelpazemiz oldukça geniştir. 

Tamamen doğal olan ürünler silere sadece cinsel yaşantınızda enerji vermekle kalmaz günlük yaşantınızı da daha zinde geçirmenize sebep olur. İçeriğindeki doğal bileşenler ile sizleri günlük yaşantınızın stresinden ve yorgunluğundan uzak tutmaya yarayacak olan bu ürünleri tüm dünya kullanmaktadır. Ürünlerimizi bu anlamda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.  Afrodizyak bilindiği gibi cinsel anlamda istek ve güç arttırıcı maddelere denmektedir. Ürünlerimiz doğal bileşimler ile bu özelliği taşımakta olup cinsel sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olacaktır.

Ağız yolu ile alınan ürünlerin yanı sıra spreylerde bulunmaktadır. Bu ürünler sizlerin vücudunda libido salgılanmasını sağlayarak cinsel dürtülerinizi harekete geçirmektedir. Cinsel anlamda isteksiz olmanın belli başlı nedenleri bulunmaktadır bu nedenler sayılamayacak kadar çok olsalar da bunlar giderilemeyecek etkisi azaltılamayacak etkenler değildir. Sigara kullanımından düzensiz beslenmeye radyasyonun etkisinden stres altında ve yoğun yaşam şartlarına ve kimyasal maddenin her şey üzerinde olduğu gibi cinsel yaşantıya da olumsuz etki etmesine kadar birçok etken bulunmaktadır. Bunlardan diğeri ise psikolojik etkenlerdir. Kendinizi cinsel anlamda eksik hissetmeniz ya da penisinizin sertleşme sorunu olduğunu düşünmeniz gibi sorunlar sizlerin cinsel yaşantısını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu anlamda sitemizde bulunan afrodizyak içerikli geciktirici ürünleri kullanarak bu sorunlarınızdan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Sitemizde bulunan cinsel sağlık ürünlerini kullanırken dikkat etmeniz gereken belli başlı kurallar bulunmaktadır. Ürünlerin 18 yaş altı kimseler tarafından kullanılmaması gerekmektedir. Hamile veya emziren bayanların ürünü kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Günlük yaşantısında ilaç kullanmak zorunda olan kimselerin ürünü kullanmaya başlamadan önce hekime danışmaları gerekmektedir. Ürünleri güneş ışığında muhafaza etmememiz ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklamanız gerekmektedir.

Ürünlerimizi tamamı ile gizlilik çerçevesinde sizler sunmaktayız. Bu anlamda sitemizden yaptığınız alışverişten 3. bir kişinin asla haberi olmaz. Ürünün sizlere ulaşmasına kadar geçen süre içerisinde paketin içeriğini kimse bilemez. Ürünlerimizin size tesliminde görevli olan kargo çalışanları dahi paketinizin içeriğini bilemezler. Ürünün size tesliminde görevli olan kargo çalışanları dahi paketinizin içeriğinden haberdar değildir. Gizlilik konusunda gereken tüm özeni göstermekteyiz. 

www.afrodizyak.com.tr © 2015
Tüm Hakları Saklıdır.