Geciktirici Spreyler


Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Adam and Eve Delay Geciktirici Sprey
Adam and Eve Delay Geciktirici Sprey. Erken boşalma,erkeklerin 60%’ından fazlasını ve dolayıs..
39.00TL
KDV Hariç: 39.00TL
Amerikan Viagra Demir Kutu + Cantharis d6 Bayaz Uyarıcı Damla + Procomil 45 cc Geciktirici Sprey
..
109.00TL
KDV Hariç: 109.00TL
CABS Geciktirici Sprey
CABS GECİKTİRİCİ SPREY              Ca..
50.76TL
KDV Hariç: 47.00TL
Cabs Spray For Men
..
39.96TL
KDV Hariç: 37.00TL
Cialis Demir Kutu 3800 mg 10 Tablet + Musele Bayan Uyarıcı Damla
..
89.00TL
KDV Hariç: 89.00TL
Delay Shark 25000 Geciktirici Sprey
DELAY SHARK 25000 GECİKTİRİCİ SPREY Cinsel ilişkinin uzun süreli olması partnerlerin ili..
54.00TL
KDV Hariç: 50.00TL
Delay Shark 48000 E-Vitaminli Geciktirici Sprey
Delay Shark 48000 E-Vitaminli Geciktirici Sprey Günümüzde cinsellikte en büyük sorunlardan b..
45.00TL
KDV Hariç: 45.00TL
Dolfin Geciktirici Kalem Sprey
DOLFİN GECİKTİRİCİ KALEM SPREY          &nb..
37.80TL
KDV Hariç: 35.00TL
Herbal Vivid Geciktirici Sprey
HERBAL VİVİD GECİKTİRİCİ SPREY Birçok cinsel sağlık ürününden en çok tercih edilenlerind..
59.00TL
KDV Hariç: 59.00TL
Joker Geciktirici Sprey
Joker Geciktirici Sprey Kan pompalama yöntemiyle irilesen penisin uzun süre boyunca ayni kan..
37.80TL
KDV Hariç: 35.00TL
Joy Drops Delay Geciktirici Kalem Sprey
Joy Drops Delay Geciktirici Kalem Sprey Cinsellik hayatımızda oldukça önemli bir yeri olan ka..
42.12TL
KDV Hariç: 39.00TL
Joy Drops Geciktirici Jel 50 ml
oy Drops Geciktirici Jel Lokal olarak penise uygulanır ve ereksiyon halinde aşırı derece has..
43.20TL
KDV Hariç: 40.00TL

Günümüzde insanlar cinsel yaşamlarında büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaktadırlar. Ereksiyon olamama erken boşalma bu sorunların önde gelenlerindendir. Gerçekten de erken boşalma günümüzün en büyük cinsel sorunlarından biridir. Bu sorun ülkemizde bulunan erkeklerin hemen hemen % 60'ının karşılaştığı bir sorundur. Erken boşalma cinsel ilişkinin süresini oldukça kısaltmakta ve her iki kişide cinsel ilişkiden istediği hazzı alamadan birleşme sona ermektedir. Bu yüzden her iki cinste cinsel ilişkide mutsuz olmaktadır. İşte insanların bu büyük sorununa çözüm bulmak için bazı cinsel sağlık ürünleri üretilmiştir. Bu ürünlerin başında da geciktirici spreyler gelmektedir. Geciktirici spreyler mutlu bir cinsellik yaşamanız için üretilmiş olan afrodizyak etkili olan ürünlerdir.

Etkileri; İlişki süresinin kısa olması belirgin bir cinsel sağlık sorunudur. Bu sorun zamanla erkeğin kendine olan güvenin yok olmasına sebep olur. Bu sorun zamanla diğer cinsel sağlık sorunlarını da beraberinde getirir. Örneğin özgüveni kaybolan bir erkekte zamanla sertleşme sorunu da ortaya çıkacaktır. Bu sorun zamanla çiftlerin huzurunu bozacak ve mutsuz bir aile ortaya çıkacaktır. İşte bu noktada sizlerin sorununu çözmek için en etkili ürünlerden biri geciktirici spreylerdir. Geciktirici spreyler sayesinde ereksiyon süreniz daha uzun süre devam edecek ve erken boşalma sorunu ortadan kalkacaktır.

Cinsel ilişki saatlerce devam edecek ve bu ilişki süresince her iki tarafta maksimum seviyede cinsel ilişkinin tadını alacaktır. Geceler daha uzun sürecek ve partnerler doyasıya birbiri ile olacaktır. Geciktirici Spreyler sayesinde cinsel ilişkinin süresi ortalama bir saat uzayacaktır. Bu ürünler sayesinde ilişkide boşalma süresi 4-5 katına çıkacaktır. Ürünler penisteki aşırı hassasiyeti önleyerek penisi daha dayanıklı hale getirecektir. Ürün sizlerin erken boşalma korkunuzu ortadan kaldırarak özgüvenli biri olmanızı sağlayacaktır. Geciktirici spreyler ilişkinize kattığı bu olumlu etkiler ile ve içeriğinde bulunan afrodizyak etki ile sizleri cinsel yönden oldukça sağlıklı hale sokacaktır.

Kullanımı; Geciktirici Spreyler kullanımı oldukça kolay olan cinsel sağlık ürünleridir. Bu ürünleri cinsel birleşmeden yaklaşık 5-10 dakika önce penise püskürtmeniz yeterli olacaktır. Bu ürünler haricen kullanılmaktadır. Taşınması ve saklanması da oldukça kolaydır. Ürün yetişkinler için üretilmiş olan afrodizyak etkisi olan bir cinsel sağlık ürünleridir. Bu yüzden ürün çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve dire güneş ışığından uzak tutularak muhafaza edilmelidir.

Faydaları; Geciktirici spreyler cinsel ilişki sırasında orgazm olamayan kadınlarla birlikte olan erkeklerin erken boşalması kadını tatmin edememe ve orgazm olamama gibi sorumlulukları da erkeğin üzerine yüklemektedir. Bu sayılan durum karşısında her iki tarafta yataktan mutsuz ve üzgün ayrılacaktır. İşte geciktirici sprey ürünleri erken boşalarak yaratan mutsuz ayrılan çiftlerin yardımına koşacak ürünlerdir. Geciktirici spreyler erken boşalma sorununu  yok eder ve ereksiyon süresini uzatarak güçlü bir ereksiyon yaşamanızı sağlayacaktır. Bu hali ile erkeklerin cinsel ilişkideki en büyük yardımcılarıdır. Geciktirici spreyler sağlığınıza zarar vermeyen ürünlerdir. Bu ürünlerin birçoğu tamamen bitkisel ürünlerden elde edilmiş olan doğal ürünlerdir. Ancak bu ürünleri kalp hastalarının kalp krizi geçirenlerin ve yüksek tansiyon rahatsızlığı olanların öncelikle hekime danışması ve daha sonra kullanması gereklidir. Bu şekilde kullanım sağlığınız açısından daha doğru olacaktır.

www.afrodizyak.com.tr © 2015
Tüm Hakları Saklıdır.