Göğüs Büyütücü Krem


Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Acti Breast Göğüs Dolgunlaştırıcı Krem
Acti Breast Göğüs Dolgunlaştırıcı Krem Bütün bayanların ortak sorunu haline gelen vücut ölçül..
86.40TL
KDV Hariç: 80.00TL
Beauty Breast
Beauty Breast Beauty Breast göğüslerinizin daha sıkı dolgun dik ve büyük olmasını sağlayan mu..
106.92TL
KDV Hariç: 99.00TL
Blue Ocean Göğüs Bakım Kremi
Blue Ocean Göğüs Bakım Kremi Bu ürün daha güzel ve bakımlı göğüslere sahip olmak isteyen hanı..
54.00TL
KDV Hariç: 50.00TL
BREAST SUCCESS CREAM
BREAST SUCCESS CREAM Her bayanın hayalidir muhteşem göğüslere sahip olmak. Peki, zamanla sark..
64.80TL
KDV Hariç: 60.00TL
CC BUST BOOSTER GEL
İthal ürünler için orjin ülke: Hollanda Ürünün işlevi: Göğüs dikleştirme takviyesi olarak for..
91.80TL
KDV Hariç: 85.00TL
CC Buttocks Lifting Gel Kalça Toparlayıcı Jel
CC BUTTOCKS LİFTİNG GEL KALÇA TOPARLAYICI JEL   Her bayanın ve erkeğin hayali sıkı k..
75.60TL
KDV Hariç: 70.00TL
CC Fabulous Breasts Göğüs Büyütücü Krem
CC Fabulous Breasts Göğüs Büyütücü Krem  Şüphesiz ki yaşı kaç olursa olsun tüm bayanları..
91.80TL
KDV Hariç: 85.00TL
DERMAPHAR  Bust Firming Göğüs Bakım Kremi
DERMAPHAR BUST FİRMİNG GÖĞÜS BAKIM KREMİ  Göğüs estetiğinin kaybolması her kadını m..
128.52TL
KDV Hariç: 119.00TL
Fulirim Göğüs Dikleştirici 50 ml
FULİRİM GÖĞÜS DİKLEŞTİRİCİ Göğüsler bir kadının en önemli güzellik unsurlarından biridir...
106.92TL
KDV Hariç: 99.00TL
Fulirim Göğüs Küçültücü 50 ML
FULİRİM GÖĞÜS KÜÇÜLTÜCÜ Bayanların en çok sıkıntı duyduğu konuların başında hoşnut olmadıklar..
106.92TL
KDV Hariç: 99.00TL
Oestro Cream
OESTRO CREAM               Oestro Crea..
213.84TL
KDV Hariç: 198.00TL
Probust Göğüs Büyütücü Jel
PROBUST GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ JEL Ceviz büyüklüğünde göğüsleriniz var ve siz bu durumdan çok şikayet..
86.40TL
KDV Hariç: 80.00TL

Hangi yaşta olursa olsun bayanların ortak yaşadıkları göğüs ölçüsü fiziksel görünümlerini ön planda olmasından dolayı sorun olmuştur. İç giyim firmalarının üretmiş oldukları destekli ve dolgunlaştırıcı ürünler giyerek normal bedene sahip olmak için çabalarlar. Bayanların ortak hayali açık giysi kıyafetleri destekleyici ürünler olmadan kullanmak yaz aylarında istedikleri bikini modellerini rahatlıkla giyebilmektir. Bayanlar beğenilmeme korkusu içinde kendilerine olan güvenlerini yitirir.

Göğüs ölçüleri toplumdan topluma değişiklik göstermektedir. Buna kalıtımın sebep olduğu gibi beslenme ergenlik döneminde yanlış duruş hamilelik doğum gibi faktörlerde sebep olmaktadır. Doğum öncesi normal göğüs ölçülerine sahip bir bayan doğum ve emzirme sonrasında hormon düzeyinin değişmesi ve süt bezelerinin aktif hale gelmesi sonucu sarkmalardan kaynaklanabilir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte cilt hücrelerinde bulunan bağ dokularının zayıflaması göğüs ölçünüzün değişmesinde etkilidir. Göğüs büyütme acı veren operasyonlarla yapılabildiği gibi doğal yöntemlerle de sorun çözülebilir.

Yüzyıllardır bilinen ve kullanılan bitkilerle hazırlanmış hap ve kremler son yıllarda küçük göğüs problemi yaşayan bayanların can simidi konumundadır. İçeriklerinde bulunan doğal bitkilerin afrodizyak etkisi ile gerek kokusu gerek kullanım kolaylığı sağlayan kremlerle artık istediğiniz göğüs ölçüsüne ulaşmanız mümkün. Bu ürünlerin içeriğinde bulunan bitkiler vücudun östrojen hormonu düzeyini yükseltmektedir özellikle göğüs dokusunun güçlenmesine yardımcı olduklarından gözle görülür değişiklik olur. 18 yaşından itibaren küçük göğüs problemi yaşayan her bayan gönül rahatlığıyla kullanabilir. Sürekli ve düzenli kullanımı sonrasında göğüs ölçülerinizde 1-2 beden büyüme görülür. İstediğiniz beden ölçüsüne ulaştığınız anda kremi kullanmayı bırakabilirsiniz sonrasında beden ölçünüzde herhangi bir gerileme olmayacaktır. Kremlerin içeriğindeki doğal bitkilerin kokusu ile kendinizi rahat hissedecek afrodizyak etkisi ile libidonuz yükselecek.

Kullanım süresince sabırlı olmak gerekmektedir vücudun yeniden yapılanması zaman alan bir süreçtir. Günlük kullanıma dikkat edilmesi ürünleri anlatıldığı gibi uygulanması gerekmektedir aksi halde ürünler tam etki etmediğinden istediğiniz sonuca ulaşmanız gecikir. Göğüs büyütücü kremler genel olarak günde iki kez sabah ve akşam olarak uygulanır. Sadece fındık büyüklüğünde alacağınız kremle özellikle banyo sonrası açılan gözeneklere uygulanan krem cilde daha hızlı nüfuz ederek etkisini daha fazla gösterir. Kremlerin uygulama sırasında dairesel hareketlerle göğsün alt kısmından başlayarak göğüs orta noktasından omuz hizasına kadar olan bölgeye uygulanması önerilir. Sırası ile sağ ve sol göğse uygulanan bu hareketlerle kan dolaşımını hızlanmasını sağlayacaksınız.

Özellikle emziren hanımların sağ ve sol göğüs ölçüleri eşit değildir daha küçük olan göğüsten başlanılarak uygulanması eşit bedene ulaşmasını sağlar. En iyi sonucu alabilmek için 2-3 ay düzenli olarak kullanılması önerilir. Kremler haricinde yapacağınız göğüs hareketleri ile ürün etkisinin daha çabuk etki etmesini sağlar. Küçük göğüs problemlerinin yardımcısı olan bu kremler sayesinde sarkmış göğüslerde toparlanmalar olmakta daha dolgun göğüslere sahip olmanız sağlanmaktadır. Daha diri ve toparlanmış göğüslere artık kolaylıkla sahip olacaksınız. Ürünün herhangi yan etkisi yoktur. Boyar madde içermez emziren bayanlar ve hamileler rahatlıkla kullanabilir. Sağlığa zararlı ürün içermez. Yapışkan ve Yağlı değildir. Kullanıldığı bölgede ödem yapmaz Sağlık Bakanlığından onaylı ve güvenilir ürünlerdir.

Afrodizyak etkili kokusu ile kendinizi daha rahat ve hayat dolu çekici ve aynalara dost hissedeceksiniz. Artık giymek istediğiniz tüm kıyafetleri rahatlıkla giyebileceksiniz. Bu durumdan sizin kadar eşinizde memnun kalacak.

www.afrodizyak.com.tr © 2015
Tüm Hakları Saklıdır.