Kayganlaştırıcılar


Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Aquaglide Anal 100 ml.
Aquaglide Anal 100 ml. Kayganlaştırıcı Jel   Bayanlarda görülen vajina kuruluğu birçok..
48.60TL
KDV Hariç: 45.00TL
Aquaglide Banane (Muz)
Aquaglide Banane (Muz) Kadınlarda menopoz öncesi ve sonrası yaşanan sorunlardan biri de vajin..
48.60TL
KDV Hariç: 45.00TL
Aquaglide Erdbeer (Çilek) 100 ml.
Aquaglide Erdbeer (Çilek) 100 ml.   Cinsel hayatta aktif olan kadınlarda en çok rastla..
48.60TL
KDV Hariç: 45.00TL
Aquaglide Himbeer (Ahududu) 100 ml.
Aquaglide Himbeer (Ahududu) 100 ml.   Kadınların cinsel yaşamlarında en sık rastladıkl..
48.60TL
KDV Hariç: 45.00TL
Aquaglide Kirsch (Kiraz) 100 ml.
AQUAGLİDE KİRSCH (KİRAZ) 100 ML Cinsel ilişki sırasında bayanların yaşadığı en büyük pro..
48.60TL
KDV Hariç: 45.00TL
Aquaglide Su Bazlı Medikal Jel 200 ml.
AQUAGLİDE SU BAZLI MEDİKAL JEL 200 ML. Bazı bayanlarda birçok sebebe bağlı olmak kaydı ile va..
56.16TL
KDV Hariç: 52.00TL
Aquaglide Su Bazlı Medikal Jel 50 ml.
Aquaglide Su Bazlı Medikal Jel 50 ml. Bazı hanımlarda menopoz öncesinde ve emzirme durumları..
37.80TL
KDV Hariç: 35.00TL
Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel 5 ml. 100'lü Ekonomik Paket
CABS GLİDE SU BAZLI MEDİKAL KAYDIRICI Cinsel yaşantının en acı verici noktalarından biridir k..
139.32TL
KDV Hariç: 129.00TL
CABS Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel 120 ml.
CABS SU BAZLI KAYGANLAŞTIRICI JEL 120 ML. Cinsel birliktelik esnasında kadınlarda görüle..
35.00TL
KDV Hariç: 35.00TL
CABS Su Bazlı Kayganlaştırıcı Jel 40 ml.
Cabs Glide Su Bazlı Medikal Kaydırıcı Jel 40 ml Caps Glide Kayganlaştırıcı Jel Ürünleri! ..
31.32TL
KDV Hariç: 29.00TL
Cafe Latte Kahve Aromalı Kayganlaştırıcı Oral Jel 150 ml.
Cafe Latte Kahve Aromalı Kayganlaştırıcı Oral Jel 150 ml       ..
52.92TL
KDV Hariç: 49.00TL
Hot Exxtreme Glide Siliconebased Lubricant Kayganlaştırıcı Jel
HOT EXXTREME GLİDE SİLİCONEBASED LUBRİCANT KAYGANLAŞTIRICI JEL Vajinal kuruluk kadınları..
37.80TL
KDV Hariç: 35.00TL

Sağlıklı bir cinsel hayatın bazı can damarları bulunmaktadır. Erkek ve kadın çeşitli kusurlarından dolayı cinsel hayatlarına gölge düşmesini istemeyenler için bir haberimiz var. Özellikle vajina bölgesinde kuruluk yaşadığından dolayı cinsel birleşmeden zevk almayan bayanlar için afrodizyak etkili kayganlaştırıcıları mutlaka denemelisiniz. İlişki öncesi yaşanan duygusal değişimlerden dolayı cinsel problemlerden dolayı ya da kalıtımsal olarak cinsel hayatınıza gölge düşürecek herhangi bir problemden dolayı zevk alamadığınız cinsel hayatınıza renk katmak artık elinizde. Piyasada tamamen yasal olarak satılan bayanlarda vajinada gerçekleşen kuruluğun giderilmesinde içeriğinde bulunan doğal bileşenlerde ve afrodizyak maddesinin cinsel gücü arttırıcı etkisiyle kolayca uygulayabileceğiniz kayganlaştırıcıları ilişkiye girmeden önce rahatça uygulayarak eşsiz zevk alabilirsiniz.

Kayganlaştırıcıların Etkileri Nelerdir?

Klinik araştırmalar sonucu ve cinsel problemlerinden dolayı doktora giden bayanların son zamanlarındaki en çok rastladığı vajina kuruluğu probleminin giderilmesinde etkili olan kayganlaştırıcılar tamamen doğal bileşenlerden imal edilmekte olup içeriğindeki afrodizyak maddesinin cinsel isteği arttırıcı etkisiyle defalarca orgazm olma şansını elde edebilmenizde oldukça etkilidir. Artık kuruluk yaşadığınızdan dolayı cinsel ilişkilerinizde acılar çekip alacağınız zevke engel olmanıza gerek yok. Kayganlaştırıcıların afrodizyak etkisiyle cinsele isteksizlik vajina kuruluğu gibi cinsel problemlerinize veda edin.

Kayganlaştırıcıların Faydaları Nelerdir?

Uzman dermatologlar tarafından titizlikle hazırlanıp yasal olarak piyasaya sürülen kayganlaştırıcı ile ilgili olarak kullanan müşterilerin olumlu yorumları eşliğinde herhangi bir yan etkisi olmadığın dair söylentiler sabit kılınmıştır. Cinsel ilişki öncesi vajina bölgesine avuç içinize sıkarak ve iç taraflara doğru yayarak sürdüğünüz krem kullandığınız ilk andan itibaren etkisini gösterecektir. Böylece cinsel ilişkide vajina kuruluğunuz tamamen yok edilmiş olarak ıslanmanız daha kolay olacak ve ilişkinizden üst düzeyde zevk alarak defalarca orgazm olmanızı sağlayacaktır.

Cinsel problemlerinizi büyütmenize gerek yok. Dünyada ve Türkiye'de en çok satılan ve tercih edilen cinsel sağlık ürünleri arasında yer alan kayganlaştırıcıları güven içinde kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi olmayan kayganlaştırıcılar içeriğinde yoğun olarak kullanılan afrodizyak maddesinin cinsel isteği arttırıcı özelliği ve kan akışını hızlandırarak cinsel birleşmeden alacağınız zevki en üst seviyeye çıkararak ilişkinize mükemmeliyet kazandırmaktadır.

Kayganlaştırıcıların Tedavi Edici Özellikleri:

Vajinada gerçekleşen kuruluk problemi giderilmediği takdirde her cinsel ilişkide zorlama olacağından kanamanız gerçekleşebilir ve idrar enfeksiyonuna kadar yol açabilmektedir. Sağlıklı bir cinsel hayat için hem cinsel isteğinizi arttıran hem de vajinanın daha kolay ıslanmasınız sağlayarak defalarca gerçekleşecek cinsel birleşimde eşsiz tat almanızı sağlayan kayganlaştırıcı sayesinde partnerinizde cinsel ilişkiden inanılmaz keyif alacaktır.

Bayanlarda vajina kuruluğu vajina bölgesinde rahatsız edici kaşıntılara ağrılara ve yanmalara neden olabilmektedir. Kayganlaştırıcılar sayesinde tedaviye ek olarak harici olarak kullanabilmektedir. Vajinanın ıslanmasında ve içeriğinde yararlı bileşenler sayesinde vajina bölgesinin yumuşak dokuda olmasına yardımcı olmaktadır. İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde vajina bölgesinde meydana gelen kötü kokuları yok etmektedir.

Gönül rahatlığıyla uygulayabileceğiniz kayganlaştırıcılar cinsel ilişkiden 5-10 dakika öncesinde kullanmanız tavsiye edilmektedir. Hemen emilme özelliğine sahip olan kayganlaştırıcılar kan akışını hızlandırarak cinsel ilişkiden zevk almanızı sağlarken kuruluğu gidermesi için içeriğinde bulunan diğer maddelerle defalarca orgazm olmanızda da oldukça etkilidir. Yan etkisi bulunmayan kayganlaştırıcıların etkisi kişiye göre değişim gösterebilmektedir. 

www.afrodizyak.com.tr © 2015
Tüm Hakları Saklıdır.